AGO zakończyło swój udział w turnieju Elisa Invitational Fall 2021 po porażce z Lyngby Vikings. Był to także jeden z ostatnich meczów rallena i snatchiego w barwach Jastrzębi.

Jastrzębie nie były w stanie zrewanżować się ekipie Daffu za porażkę w finale FunSpark ULTI 2021 Regional. Polacy pomimo nie najlepszego startu potrafili wrócić do meczu i pierwszą połowę zakończyli z jednopunktową zaliczką. Druga część meczu toczyła się już pod dyktando Lyngby Vikings, którzy doprowadzili do sytuacji, w której mieli aż 6 punktów meczowych. Wikingowie długo nie mogli jednak zamknąć Vertigo i wydawać się mogło, że będziemy świadkami dogrywki. Niestety – w przedostatniej rundzie zespół FASHRA dopiął swego i był jedną nogą w drugiej fazie play-offów Elisa Invitational Fall 2021.

Na drugiej mapie Polacy nie wyszli praktycznie na serwer. Lyngby Vikings w żaden sposób nie zważało na Jastrzębie i po 10. rundach na tablicy widniał wynik 10 do 0. AGO potrafiło jeszcze zminimalizować tę przewagę, ale wynik dla naszych rodaków i tak był bardzo niekorzystny. Prowadząc 12 do 3, Wikingowie potrafili wygrać jeszcze rundę pistoletową, co przełożyło się na to, że podopieczni miNiRoXa po stronie broniącej nie wygrali ani jednej rundy i odpadli tym samym z turnieju.

Poland AGO 0:2 Lyngby Vikings Denmark

Vertigo – 13:16

Mirage – 13:16

Szanse, aby pomścić AGO będą mieli hades z Dychą, bowiem to właśnie ENCE podejmie Lyngby Vikings w ćwierćfinale Elisa Invitational Fall 2021.