Kamil Pala, esportowej społeczności bliżej znany jako LUULIGUZMAN, za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował o podjęciu decyzji o zakończeniu kariery gracza Counter-Strike'a.

Zaczynał tak samo, jak wszyscy inni – amatorsko szlifował swoje umiejętności, osiągając coraz to większe sukcesy, które początkowo zdobywał pod banderą Gdansk Lions. Później krótka przerwa, jednak Piotr 'izak' Skowyrski ogłosił nabór do swojej drużyny, która miała pojechać do Szwecji reprezentować nasz kraj w turnieju organizowanym przez Republic of Gamers. Właśnie wtedy Kamil 'LUULIGUZMAN' Pala miał okazję pokazać swój charakter szerszemu gronu osób.

Reszta historii jest już wielu osobom znana – zwycięstwo w Szwecji, które było tylko dodatkowym impulsem do realizacji planu Piotra, którego celem było zapoczątkowanie pewnej ery na polskiej scenie. W marcu 2017 roku powstaje Izako Boars, w którego skład wchodził właśnie Kamil, a jego przygoda pod banderą Dzików trwała przez kolejne pół roku. Z czasem było chyba tylko gorzej, bowiem młody zawodnik nie mógł znaleźć dogodnego miejsca, by ponownie móc osiągać sukcesy sprzed roku.

To wszystko złożyło się na decyzję, o której dzisiaj były reprezentant Pompa Team poinformował za pośrednictwem swojego profilu na portalu facebook. Całą treść znajdziecie w jego oficjalnym poście.

Jak możemy przeczytać, Kamil nazywa siebie „najmłodszym polskim emerytem CS:GO”, jednak nie zamyka się na nowe oferty i doświadczenia. Być może ponownie przyjdzie nam obejrzeć jego poczynania na najwyższym poziomie.