Reprezentanci Actina PACT przeżywają ostatnio bardzo słaby okres. Po kilku bolesnych porażkach w ESEA MDL – lider zespołu postanowił zabrać głos w sprawie dyspozycji polskiej ekipy.

Nie ma co, nasze ostatnie wyniki w ESEA MDL są tragiczne – zaczął swoją przemowę Dawid „lunAtic” Cieślak. Ciężko nie zgodzić się z tymi słowami. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego rozpoczęli internetowe zmagania od serii zwycięstw. Najpierw pokonali Nemige, a następnie HellRaisersSingularityDemolition Crew. Później jednak już nie było tak kolorowo. Pojawiały się liczne porażki na takie formacje, jak m.in. Japaleno, czy GamerLegion, a bilans znacznie się pogarszał. Nic zatem dziwnego, że w internecie mówiono o kryzysie Kamila „Sobola” Sobolewskiego i spółki.

Nie pamiętam, żeby w jakimkolwiek lineupie tak się sypała gra – oto kolejne słowa pochodzące z dłuższej wypowiedzi Cieślaka. Dla wielu pewnie wydawać się one mogą dziwne, bo przecież w aktualnym składzie Actina PACT mamy naprawdę solidnych na papierze graczy, ale jak widać nie wszystko w praktyce działa tak dobrze, jakby się mogło wydawać.

Nasza forma nie istnieje ale wiem, że gdzieś tam drzemie mocarne PACT – tym akcentem prowadzący zakończył emocjonalny post dotyczący ostatnich widowisk z udziałem jego grona. Pozostaje nam więc wierzyć, że za jakiś czas drużyna Dawida faktycznie wrzuci wyższy bieg.