W meczu wygranych drużyn z grupy „A”, Luminosity Gaming pokonało Ninjas in Pyjamas z wynikiem 16;5 na de_mirage. Dzięki tej wygranej, Brazylijczycy awansują do ćwierćfinału!

• Proces wybierania mapy prezentował się następująco:

Sweden NiP odrzuca de_train
    Brazil LG odrzuca de_dust2
    Sweden NiP odrzuca de_overpass
    Brazil LG odrzuca de_cache
    Sweden NiP odrzuca de_inferno
    de_mirage zostaje wylosowane spośród pozostałych map.
    Brazil LG wybiera start po stronie CT

To spotkanie zaczęło się od wygranej rundy pistoletowej przez graczy NiP. Pomimo tego w drugiej rundzie,  Brazylijczycy zagrali anty-eco i nie pozwolili swoim przeciwnikom powiększyć swojej przewagi już na samym początku tego meczu. Kolejne cztery rundy były wygrywane na zmianę przez obydwie drużyny. Szwedzi, zdobywając dwa punkty z rzędu, wyszli na prowadzenie 5:3.
W dziewiątej rundzie, Gabriel „FalleN” Toledo wraz z zespołem, pokazał, że nie bez powodu to Luminosity Gaming było typowane jako faworyt tej rozgrywki. Brazylijczycy w pierwszej połowie nie oddali już ani jednej rundy na korzyść przeciwników i wygrali ją 10:5.

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej LG. Lincoln „fnx” Lau pokonał Richarda „Xizt” Landstörma w sytuacji 1 vs 1. Ta wygrana pozwoliła reprezentantom brazylijskiej formacji na zdobycie kolejnych dwóch punktów podczas rund eco, granych przez Szwedów. Nawet z pełnym ekwipunkiem, gracze Ninjas in Pyjamas nie byli w stanie obronić żadnego bombsite. Luminosity Gaming pokonało NiP 16:5 i awansowało do ćwierćfinału!