Niespodziewane zmiany na brazylijskiej scenie CSa! Nowym graczem MIBR zostaje 23-letni LUCAS1, który dotychczas reprezentował barwy Luminosity Gaming.

Po niezadowalających wynikach zespołu Fallena przyszedł czas na zmiany. Od ekipy z Ameryki Południowej zostaje odsunięty João „felps” Vasconcellos, a za niego do drużyny Made in Brazil dołącza utalentowany Lucas „LUCAS1” Teles. Decyzja ta nie może dziwić, ponieważ wyniki tej formacji nie zadowalały kibiców, włodarzy oraz pewnie i samych zawodników. W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy ich największym sukcesem offline było zajęcie trzeciego miejsca podczas BLAST Pro Series Miami 2019. Oprócz tego zespół zajął między innymi 7-8 pozycje na ECS Season 7 oraz EPL Season 9 odpadając kolejno z Complexity Gaming i Teamem Liquid.

Lucas „LUCAS1” Teles swoje największe sukcesy osiągał w latach 2016/17, kiedy to pod barwami Immortals grał w finale Majora w Krakowie. Od ubiegłego roku grał w Luminosity Gaming, gdzie miewał lepsze i słabsze chwile, lecz to zdecydowanie było za mało dla niego. Teraz znowu będzie mógł pokazać się na największych turniejach pod barwami MIBR i razem ze swoimi nowymi kompanami wrócić na sam szczyt. Przyszłość João „felpsa” Vasconcellosa nie jest jeszcze dokładnie znana. Mówi się, że ma on pójść w drugą stronę, za właśnie Lucasa.

Skład MIBR po zmianie prezentuje się następująco:

  • Brazil Lucas „LUCAS1” Teles
  • Brazil Marcelo „coldzera” David
  • Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
  • Brazil Fernando „fer” Alvarenga
  • Brazil Epitacio „TACO” de Melo