Nie trzeba było długo czekać. Ledwie kilka godzin po ogłoszeniu odejścia z 00Nation przez Henrique „HEN1'ego” Tellesa, dokładnie to samo zrobił jego brat Lucas „LUCAS1” Telles.

Bracia bliźniacy dalej nierozłączni. Jeszcze rano można było się zastanawiać co zrobi LUCAS1 na wieść o rozstaniu HEN1'ego z 00Nation. Wątpliwości jednak szybko się rozwiały. Drugi z braci poszedł w ślady pierwszego, również opuszczając szeregi organizacji. W październiku obu Tellesów odsunięto od gry, po przesunięciu na ławkę. Ich kariery znowu stanęły na rozdrożu, ale najwyraźniej wolą w tym być po prostu razem. W 2017 roku dochodzili do finału krakowskiego Majora, gdzie co prawda ulegli Gambit, ale wydawało się, że będzie to początkiem ich drogi na szczyt. Następne lata mocno to zweryfikowały i choć obaj zaliczyli epizody w czołowych organizacjach pokroju FURII czy MIBR, tak nigdy nie powtórzyli już owego sukcesu z Krakowa.

Wobec takiego obrotu spraw i decyzji z przeszłości można założyć, że Tellesowie będą do wzięcia albo w dwupaku albo wcale. Owa więź na razie wydaje się bardziej szkodzić ich rozwojowi niż pomagać, ale uparte bliźniaki są raczej niereformowalne. Nawet krótkie, złożone z dwóch słów na Twitterze oświadczenia, wydali w identycznej formie. Pytanie więc, czy jakiś zespół będzie chciał spróbować ujarzmić ich burzliwy charakter i czy bracia dostaną jeszcze szansę od losu na wykazanie się na scenie CS:GO.