Christian „loWel” Garcia Antoran, czyli chyba najlepszy zawodnik hiszpańskiej formacji gBots, opuszcza tę ekipę z trybem natychmiastowym. Co dalej z jego karierą?

Ostatnio ta drużyna była widziana na ESL Barcelona CS:GO Invitational, gdzie pokazała, że może mierzyć się z najlepszymi drużynami z Europy. Zdołali wygrać aż 13 rund na fnatic, oraz 14 rund na dignitas. Mimo braku wygranego meczu zaskoczyli niejednego widza. Szczególnie błyszczał Christian „loWel” Garcia Antoran, który miał najlepsze statystyki indywidualne ze swojej drużyny i to właśnie dzięki niemu, niektóre rundy wpadały na konto gBots.

Óscar „mixwell” Cañellas, były team mate loWel'a twierdzi, że Christian odszedł od drużyny z nadzieją na dołączenie do PENTA Sports, po tym jak grał dla nich w ostatnim tygodniu w lidze Counter Pit League. Jednakże nikt z byłej drużyny nie ma nic za złe loWel'owi. Jak twierdzą, wiedzą że nie mają szans konkurować z największymi organizacjami esportowymi, więc pozostaje im życzyć szczęścia.

gBots będzie dalej uczestniczyć we wszystkich ligach, w których brali udział do tej pory. Wszystkie z nich są zamknięte, więc musieli zgłosić stand-ina wcześniej i tylko z niego mogą korzystać w tym przypadku. Póki co, skład gBots przedstawia się następująco:

Spain Óscar „mixwell” Cañellas
Spain Natanael „kanarito” Ródenas
Spain Rubén „TorPe” Jesús Gómez Rodríguez
Spain David „Kairi” de Miguel
Spain Cristian „cristian” Altable (stand-in)