Polacy reprezentujący Lounge Gaming przegrali starcie z SK Gaming w ćwierćfinale Operation: Kinguin #2. Duńczycy pokonali CSGL w dwóch mapach i przechodzą do półfinału.

de_cache

Pierwszą mapę spotkania PolandLounge Gaming rozpoczęło po stronie terrorystów. Niestety, pierwsza pistoletówka nie poszła po myśli Polaków. Drużyna Denmark SK Gaming z łatwością zdobyła cztery kolejne punkty po pokonaniu przeciwników.
Runda szósta rozpoczęła serię aż sześciu wygranych, które zdobyli zawodnicy PolandCSGL. Ostatecznie połowa zakończyła się wygraną Duńczyków 8:7

Po zmianie stron, zawodnicy   Denmark SK musieli uznać wyższość Polaków, którzy po wygraniu drugiej rundy pistoletowej wysunęli się na prowadzenie 12:8, by następnie Duńczycy doprowadzili do wyniku 10:12, a po chwili do remisu 13:13.  Polacy na tej mapie zdołali wygrać jeszcze tylko jedną rundę i w rezultacie przegrali de_cache 14:16.

de_overpass

W drugiej mapie, podobnie jak na de_cache, pierwszą rundę pistoletową wygrało Denmark SK. Duńczycy wyszli na prowadzenie 5:2, po czym Polacy odrobili tylko dwa stracone punkty.
Będąc po stronie terrorystów Denmark SK Gaming  zdominowało  PolandLounge Gaming   wygrywając aż 9:2.  PolandCSGL w pierwszej połowie zdobyło jeszcze dwie rundy i przegrywało 4:11.

Drugą część tej mapy rozpoczęli Polacy, którzy po wygraniu  pistoletówki zdołali jeszcze wygrać dwie rundy. Reprezentanci SK nie zaprzepaścili pierwszego „fulla”. Idąc za ciosem zdobyli jeszcze jeden punkt, po którym Polacy zdołali podłożyć i  obronić bombę. Nie pomogło im to jednak w rozpoczęciu comebacka. Wygrywając dwie rundy z rzędu,  DenmarkSK Gaming wygrało de_overpass 16:8 oraz całe spotkanie 2:0.
Polacy reprezentujący  PolandLounge Gaming odpadają w ćwierćfinale Operation: Kinguin #2,  a ich przeciwnicy- drużyna SK Gaming zagra w półfinale z fińskim ENCE. Czy Duńczykom uda się przejść do finału i powalczyć o  $10 000 dowiemy się już dzisiaj o godzinie 21:00.