Lounge Gaming kolejny raz walczy o miejsce na SL I-LSL I-League Invitational. Polacy swój pierwszy mecz rozegrali z Epsilon, pokonując szwedzki zespół 16:11. Kolejnym rywalem chłopaków będą CPH Wolves, z którymi zagrają już jutro.

Reprezentanci Lounge Gaming mają kolejną szansę, by zdobyć miejsce na SL I-League Invitational, który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. Swoje zmagania w czwartych kwalifikacjach do turnieju zaczęli od meczu ze szwedzką drużyną Epsilon, którą udało im się pokonać.

Mecz nie zaczął się najlepiej dla polskiej drużyny. Na pierwszej połówce tracili do Szwedów 3 punkty. Na szczęście udało im się zmobilizować i po zmianie stron oddali rywalom tylko dwie rundy. Ostatecznie wygrali całą mapę de_cache rezultatem 16:11. Dzięki temu awansują do kolejnej fazy czwartych kwalifikacji do turnieju w Kijowie.

Kolejnym przeciwnikiem Lounge Gaming będzie duńska drużyna Copenhagen Wolves, na pewno nie będzie to łatwy rywal dla Polaków, ale miejmy nadzieję, że uda im się ich pokonać i tym samym awansować do ostatniej fazy tych kwalifikacji. Spotkanie zaplanowane jest na jutro, na godzinę 18:00, a odbędzie się w systemie bo3.