Los kogutos zagra w wielkim finale ASUS ROG Masters 2022: EMEA. Polski zespół w półfinale turnieju pokonał 2 do 1 iNation, które wczoraj zatrzymało Anonymo.

  • Serbia iNation 1:2 Los kogutos Poland

Chociaż w ćwierćfinale ASUS ROG Masters 2022 mieliśmy aż cztery polskie drużyny, to do walki o awans do wielkiego finału turnieju stanęła tylko jedna. Mimo że wśród uczestników rozgrywek mogliśmy dostrzec m.in. Anonymo, to jednak nie uczestnicy ostatniego wydarzenia RMR, a uwielbiane przez nas Koguty awansowały do półfinału ASUS ROGA.

W nim Los kogutos miało okazje pomścić swoich rodaków z Anonymo. Rywalem ekipy kRaSnaLa w półfinale ASUS ROG Masters 2022: EMEA było bowiem serbskie iNation, które wczoraj tak, jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, z ogromną łatwością poradziło sobie z zespołem Innocenta.

Styl gry Los kugutos nie sprzyjał jednak Serbom. Choć ekipie HOLMESA udało się doprowadzić do trzeciej mapy, to w niej na serwerze brylowali już jedynie Polacy, którzy w świetnym stylu awansowali do wielkiego finału turnieju i zmierzą się w nim z Wolsung bądź ECLOT. Spotkanie finałowe zaplanowane jest na godzinę 20:00.

Po spotkaniu z iNation gry Kogutów nachwalić nie mógł się izak. – Los Kogutos i to najfajniejsza do komentowana drużyna z Polski. Dla mnie mega powiew świeżości i jestem ciekaw, gdzie dla nich wisi poprzeczka – napisał na Twitterze Skowyrski.