W najbliższy weekend Virtus.pro pojawi się w Lizbonie, lecz tydzień później zobaczymy ich w Kielcach podczas kwalifikacji do Good Game League.

Virtus.pro finalizuje listę zawodników, których zobaczymy podczas kieleckich kwalifikacji do Good Game League 2019. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka otrzymali ostatnie zaproszenie od organizatorów turnieju.

Turniej eliminacyjny odbędzie się podczas GameOn Summer Festival, które zagwarantuje odwiedzającym moc atrakcji. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wziąć udział w amatorskich zawodach organizowanych na miejscu, zobaczyć koncerty raperów m.in. Sariusa oraz Żabsona oraz przede wszystkim zaznać esportowych emocji dzięki Pucharowi Polski Wirtualnych Klubów FIFA 19 w trybie 11v11 oraz wcześniej wspomnianym kwalifikacjom do Good Game League.

Jest to czwarty, a zarazem ostatni LAN-owy turniej eliminacyjny zaplanowany przez organizatorów GG League. Weźmie w nim udział osiem zespołów, z czego wyłącznie jeden awansuje na finały, które odbędą się w połowie lipca w Poznaniu. Dodatkowo ekipa, która uplasuje się na drugim miejscu pojawi się w kwalifikacjach ostatniej szansy, które zostaną rozegrane online. Kieleckie kwalifikacje, razem z GameOn, odbędą się w dniach 22-23 czerwca. Lista uczestników prezentuje się następująco:

  1. European Union GamerLegion
  2. Denmark Tricked
  3. Poland Izako Boars
  4. Poland Virtus.pro
  5. European Union BLUEJAYS
  6. Russian Federation Dracarys
  7. Poland Warriors Team
  8. Poland Actina PACT