Według informacji podanych przez redakcję dust2.us, Team Liquid może sięgnąć po Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego na czas IEM Cologne 2022.

Janusz „Snax” Pogorzelski sprawdził się w roli zmiennika w barwach ENCE podczas IEM Dallas 2022. Polski gracz wypełniając lukę po Lotanie „Spixie” Giladi pozwolił europejskiej formacji dojść aż do wielkiego finału, samemu wykręcając imponujące statystyki indywidualne. Były reprezentant Virtus.pro był najskuteczniejszym graczem ENCE na tym wydarzeniu.

Imponujący występ w Dallas spowodował, że Pogorzelski już niedługo może ponownie wcielić się w rolę zmiennika, lecz tym razem w Team Liquid. Jak podaje redakcja dust2.us, amerykańska organizacja chciała skorzystać z pomocy Janusza, lecz jego występ w barwach ENCE pokrzyżował te plany. Regulamin cyklu ESL Pro Tour mówi, że przez 120 dni Snax nie może wystąpić w barwach innego zespołu niż ENCE.

Na celowniku Liquid znalazł się również Justin „jks” Savage, który na początku roku w barwach FaZe Clanu, podniósł puchar w katowickim Spodku. Jednak ostatecznie Savage nie pojawi się w Kolonii, ponieważ Complexity żądało wysokiej opłaty za wypożyczenie swojego zawodnika.

Doniesienia mówią, że Liquid wciąż aktywnie poszukuje zmiennika, który wypełni lukę po odsunięciu shoxa od głównego składu. Na ten moment odrzucono ich prośbę o wypożyczenie jednego z piętnastu zawodników z Evil Geniuses, a na tapecie pojawili się też byli zawodnicy Teamu Dignitas.