Team Liquid został jedną z ekip, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie do DreamHack Open March. Poza formacją Gabriela „FalleN” Toledo w turnieju weźmie udział jeszcze m.in. paiN.

Aktualnie cała dywizja Liquid żyje trwającymi prestiżowymi zawodami IEM Katowice 2021. W wydarzeniu z pulą nagród wynoszącą $972 000, amerykańskie grono dotarło już do dalekiego etapu, którym jest półfinał. Wywalczyło w nim slota prezentując naprawdę solidnego CS-a w fazie grupowej, który pozwolił im pokonać Natus Vincere w decydującym pojedynku.

Teraz wspomniana drużyna czeka na przeciwnika, którego podejmie w sobotę o 18:30. Będzie nim Astralis lub Virtus.pro. W międzyczasie ogłoszono jedno z jej wyzwań na marzec. Mowa o występie w ramach DreamHack Open March – NA, do którego otrzymała zaproszenie. Poza nią z bezpośredniej przepustki do głównej rywalizacji cieszą się jeszcze reprezentanci paiN, High Coast, Rebirth, Triumph i Bad News Bears. Ostatnie dwa miejsca na liście uczestników wypełnią zespoły z zamkniętych kwalifikacji.

Na ten moment patrząc na obsadę DH Open March – NA, śmiało możemy stwierdzić, że Team Liquid jest sporym faworytem. Nie będziemy nawet ukrywać, że jeśli ktoś inny zajmie w tym turnieju najwyższy stopień podium, to będziemy po prostu zaskoczeni, ponieważ odkąd podopieczni Jasona „moses” O'Toole'a przekazali prowadzenie Gabrielowi „FalleN” Toledo, ich gra zaczęła świetnie wyglądać, co tylko potwierdza pięć wygranych meczów z rzędu.

DreamHack Open March – NA wystartuje 10. marca. Organizatorzy na pulę nagród tych zmagań przeznaczyli $70 000, z czego $35 000 zgarnie mistrz rozgrywek.