MOUZ NXT wygrywa swój rewanżowy mecz z OG Academy i  co za tym idzie staje się samodzielnym liderem grupy A WePlay Academy League.

MOUZ NXT długo okupywało do spółki z fnatic Rising pierwszą pozycję w grupie A. Teraz w końcu Myszki mogą przestać spoglądać na wyniki swoich przeciwników i wziąć sprawy w swoje ręce. Na jedną kolejkę przed końcem fazy grupowe ekipa mhLa, Siuhyego i Szejna ma trzy punkty przewagi nad formacją Peppzora

W swoim 11. grupowym pojedynku w WePlay Academy League MOUZ NXT pokonało na mapie de_nuke OG Academy. Dla drużyny trójki Polaków zwycięstwo to smakuje szczególnie, bowiem wcześniej Myszki uległy akademii duńskiej organizacji wynikiem 11 do 16. Dziś formacja mhLa nie popełniła błędów sprzed dwóch tygodni i dzięki świetnej grze po stronie atakującej w pierwszej połowie, zdołała domknąć później mecz w obronie.

  • Poland MOUZ NXT 16:10 OG Academy European Union

Teraz MOUZ NXT czeka już tylko jedno spotkanie w fazie grupowej WePlay Academy League. Rywalem Myszek będzie Young Gods. Jeżeli zespół naszych rodaków zdoła pokonać brazylijską formację, to po raz czwarty awansuje bezpośrednio do play-offów turnieju.