MOUZ NXT stanie do walki o kolejne punkty w Lidze Akademii. Dziś Myszki mogą stać się samodzielnymi liderami w grupie A.

Wczoraj MOUZ NXT niespodziewanie uległo fnatic Rising, notując drugą porażkę w czwartym sezonie WePlay Academy League. Wcześniej polsko-europejski zespół zdołało pokonać jedynie OG Academy. Dziś dowiemy się, czy podobnie, jak po porażce z ekipą oxygeNa tak i w tym przypadku Myszki będą w stanie szybko pozbierać się po stracie punktów i staną się samodzielnymi liderami grupy A.

Najbliższym rywalem MOUZ NXT w Lidze Akademii będzie akademia Teamu Spirit. Na ten moment rosyjska formacja zajmuje 5. pozycję w grupie A i jest spokojna gry przynajmniej w Play-Inach, bowiem będące na samym końcu tabeli Eternal Fire Academy w ciągu ośmiu kolejek nie zdołało wywalczyć nawet honorowych trzech punktów.

MOUZ NXT miało okazje zmierzyć się z Spirit Academy przed kilkoma tygodniami. Wtenczas niespodzianki nie było i to właśnie ekipa mhLa w pewnym stylu pokonała swoich rywali 16 do 6. Ci jednak podchodzili do tego spotkania z bilansem 0-3. Teraz okoliczności są natomiast inne. Od momentu pierwszego pojedynku z Myszkami zont1x i spółka wygrali 4 na 5 ostatnich meczów.

  • 21:00 – Poland MOUZ NXT vs Spirit Academy Russian Federation