Tuż przed startem IEM Katowice 2022 Renegades skompletowało swój skład po odejściu Liama „⁠malty⁠” Schembriego w  grudniu.

Australijski zespół pozostawał bez piątego gracza od grudnia, gdy z drużyną pożegnał się malta, który barwy utytułowanej organizacji reprezentował przez dwa lata. W ostatnim czasie mogliśmy jedynie domyślać się, kto zastąpi 26-latka w składzie Renegads. Dziś klub z Oceanii w końcu poinformował, kto przywdzieje jego trykot podczas IEM Katowice, a także kolejnych turniejów. Po kilku latach do drużyny powraca Jay „Liazz” Tregillgas.

Liazz reprezentował już barwy Renegades w latach 2018-2019. To właśnie on był częścią legendarnego składu australijskiej organizacji, gdy ta sensacyjnie awansowała do półfinału StarLadder Major w Berlinie. Obecnie 24-letni Australijczyk ma jednak za sobą niezbyt udany epizod w UNGENTIUM.  Tregillgas do dnia wczorajszego pozostawał wciąż na ławce rezerwowych rosyjskiego klubu esportowego.

Swój pierwszy mecz po ponad dwóch latach w barwach Renegades Liazz rozegra już 15 lutego. Australijski zespół powalczy o awans do głównej fazy turnieju IEM Katowice 2022. Pierwszym rywalem ekipy INSA w Play-Inach będzie faworyzowane OG.

Skład Renegades:

  • Australia Alistair „⁠aliStair⁠” Johnston
  • Australia Jay „⁠Liazz⁠” Tregillgas
  • Australia Simon „⁠Sico⁠” Williams
  • Australia Joshua „⁠INS⁠” Potter
  • Australia Jordan „⁠Hatz⁠” Bajic