00Nation potwierdziło kontynuację współpracy z Leonardo „leo_drk” Oliveirą i Viniciusem „vsm” Moreirą. Organizacja nie sprecyzowała planów odnośnie Vito „kNgV-” Giuseppe.

Choć 00Nation sprowadziło już w ostatnim czasie trzech nowych graczy, tak wciąż nie było pewności, czy na tym zakończy się przebudowa składu. Norweska organizacja potwierdziła dziś jednak, że uwzględnia leo_drk oraz vsm'a w kontekście nadchodzącego sezonu. Stworzą oni z Marcelo „coldzerą” Davidem, Mario „malbsMd” Samayoą i Santino „try'em” Rigalem nową piątkę. Kilku zawodników zostało niedawno odprawionych z drużyny, by stworzyć miejsce dla świeżych nabytków, lecz wciąż pod kontraktem pozostaje kNgV-. Brazylijski snajper zostanie zastąpiony w aktywnym składzie przez try'a, ale istnieje scenariusz, w którym 00Nation zatrzyma Giuseppe jako zmiennika. Jest to jednak mało prawdopodobne, zwłaszcza w kontekście roli AWPera.

Organizacja powitała również w swoich szeregach nowego trenera. Pieczę nad zespołem będzie sprawował João „righi” Righi, dotychczasowo szkoleniowiec TeamOne. Wszystko jest więc już gotowe w kontekście nowego roku, a jedynym nierozwiązanym dylematem pozostaje kwestia przyszłości kNgV-. Póki co samo 00Nation nie ma jeszcze zapowiedzianych żadnych występów w nowym sezonie, ale zapewne niebawem się to zmieni.

Skład 00Nation na 2022 rok stworzą:

Brazil Marcelo „coldzera” David
Guatemala Mario „malbsMd” Samayoa
Argentina Santino „try” Rigal
Brazil Vinicius „vsm” Moreira
Brazil Leonardo „leo_drk” Oliveira

Brazil João „righi” Righi (trener)

Brazil Vito „kNgV-” Giuseppe (przypuszczalne odejście)