Szwedzka organizacja Ninjas in Pyjamas pozyskuje nowego zawodnika, którym jest Jonas 'Lekr0' Olofsson – były już reprezentant fnatic oraz zwycięzca tegorocznego IEM Katowice.

Ostatnich wyników Ninjas in Pyjamas z pewnością nie możemy zaliczyć do najlepszych, tym bardziej ciężko je porównywać do czasów świetności tejże organizacji, kiedy to na Szwedów nie było mocnych. Teraz jednak nastała czarna era i tyczy się to nie tylko polskiego Virtus.pro, ale również szwedzkiego NiPu.

Dlatego też zespół ciągle eksperymentuje, wprowadzając zmiany personalne w drużynie, które mają na celu poprawić formę zespołu oraz zacząć zdobywać cenne zwycięstwa. Nadchodzi również wielkimi krokami Major, a Ninjas in Pyjamas czeka długa droga, by ponownie pojawić się na najbardziej prestiżowych rozgrywkach w świecie Counter-Strike'a.

Dlatego też włodarze organizacji zdecydowali się na zmiany… W miejsce Williama 'drakena' Sundin wchodzi były już reprezentant fnatic oraz zwycięzca tegorocznego turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach – Jonas 'Lekr0' Olofsson, który prawie dwa tygodnie temu pożegnał się z poprzednim zespołem.