Olof „olofmeister” Kajbjer zasilił podstawową piątkę FaZe Clanu. Poinformował o tym Russel „Twistzz” Van Dulken w wywiadzie dla Dot Esports.

Kiedy FaZe Clan odświeżył swoją dywizję CS:GO dodając do niej Russela „Twistzz” Van Dulkena, a następnie Finna „karrigan” Andersena, większość sądziła, że to wymarzony skład dla tej organizacji. Na papierze wyglądał bowiem niesamowicie. Gorzej jednak było na serwerze. W ostatnich tygodniach międzynarodowy zespół kompletnie nic nie osiągnął. Mało tego – zaliczał tak słabe rezultaty, że aktualnie zajmuje 33. pozycję w światowym rankingu HLTV. To bez dwóch zdań najsłabszy moment w historii klubu.

Po wielu nieudanych spotkaniach z drużyną postanowił pożegnać się Marcelo „coldzera” David. Grono Finna musiało zatem kimś załatać lukę i zdecydowało się dać szansę weteranowi z ławki rezerwowych – Olofowi „olofmeister” Kajbjerowi. Szwed wróci więc po raz kolejny do występowania w głównej dywizji FaZe.

Wspomnianą informację podał Russel „Twistzz” Van Dulken w wywiadzie dla Dot Esports. Pierwszym wydarzeniem olofmeistera po kilkumiesięcznej przerwie od profesjonalnej rywalizacji będzie rozpoczynający się jutro BLAST Premier Spring Final. Mecz z udziałem Olofa i spółki zaplanowany jest natomiast dopiero na środę – o godzinie 15:30 zmierzą się z Natus Vincere.

Skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:

  • Norway Håvard „⁠rain⁠” Nygaard
  • Denmark Finn „⁠karrigan⁠” Andersen
  • Canada Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulken
  • Latvia Helvijs „⁠broky⁠” Saukants
  • Sweden Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Sweden Robert „RobbaN” Dahlström – trener