MAD Lions niebawem przedstawi swój nowy międzynarodowy skład CS:GO. Dziś pojawiły się kolejne doniesienia na jego temat.

Pierwsze plotki dotyczące międzynarodowej odsłony MAD Lions trafiły do sieci pod koniec lutego. Na łamach 1pv.fr znalazł się bowiem artykuł, w którym neL zakomunikował, że organizacja przesunie niedługo Fredrika „roeJ” Jørgensena i Rasmusa „HooXi” Nielsena na ławkę rezerwowych i stworzy od podstaw nową dywizję wokół Thomasa „TMB” Bundsbæka złożoną z graczy z różnych krajów. Wówczas wśród zawodników, z którymi rzekomo klub rozmawiał wymieniono Michała „MICHU” Müllera, Simona „twist” Eliassona i Bogdana „xsepower” Chernikova.

Kilka dni później faktycznie marka odsunęła HooXiego roeJa z aktywnego składu, a TMB zostawiła, co potwierdziło, że zaczyna nowy etap. Następnie dowiedzieliśmy się, że rolę głównego trenera zespołu przejął Jakub „kuben” Gurczyński. Ogłoszono to podczas programu na żywo – HLTV Confirmed.

Nadal natomiast oficjalnie nie wiadomo, którzy zawodnicy wypełnią resztę miejsc w ekipie Gurczyńskiego. Według polish leaks jednym z nabytków Lwów ma być Filip „tudsoN” Tudev, który od rozstania z Secret skupił się głównie na streamowaniu swoich pojedynków w FPL-u. Jeżeli to okaże się prawdą, a do tego MICHU również wejdzie w ten projekt – będziemy mogli cieszyć się łącznie trzema polskimi akcentami w MAD Lions.

Przypominamy, że poznaliśmy datę debiutu MAD Lions. Ten odbędzie się 26. marca, a więcej szczegółów poznacie klikając tutaj.