Tricked zostało wyeliminowane z Ł3 Gaming Convention w półfinale. Ich pogromcami zostały Diabły z organizacji devils.one.

Dziś wkroczyliśmy w decydujący etap rozgrywek Ł3 Gaming Convention, które odbywają się na stadionie Legii Warszawa. W pierwszym półfinale ujrzeliśmy starcie między devils.one Tricked. Faworytem bez wątpienia byli Polacy, którzy wczoraj w fazie grupowej pokazali się ze wspaniałej strony.

Pojedynek Diabłów z Duńczykami trwał naprawdę długo. Nie było to spowodowane zaciętą walką na serwerze, tylko problemami, z którymi zmagali się organizatorzy wydarzenia na Łazienkowskiej. W końcu jednak po sześciu godzinach gry, podopieczni loorda dopięli swego i triumfowali wynikiem 2:0 przeciwko duńskiej drużynie.

W tej chwili wciąż obserwujemy drugi półfinał, z którego wyłoni się przeciwnik dla devils.one. Póki co NoChance prowadzi 1:0 z ALTERNATE aTTaX w mapach. Transmisję z tego spotkania w języku polskim możecie oglądać tutaj.

Przypominamy, że najlepszy zespół na Ł3 Gaming Convention zgarnie slota w głównym turnieju GG League, który odbędzie się 13-14 lipca w Poznaniu.