Kuba „KubiK” Kubiak oraz Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski skomentują dziś finały bootcampów online PGS, w których uczestnicy walczą o esportowe stypendia.

Piętnastu wybranych zawodników z Pasha Gaming School wzięło udział w internetowym bootcampie. Uczestnicy korzystając z pomocy ekspertów uczyli się jak poprawić swoją grę, ale również chłonęli wiedzę dotyczącą spraw poza serwerem jak przygotowanie mentalne, czy promowanie marki indywidualnej w social mediach. Wszystko po to by ułatwić im drogę do stania się profesjonalnym zawodnikiem.

Dziś piętnastu zawodników zostanie podzielonych na trzy zespoły i rozegrany zostanie finał bootcampu. Drużyny będą rywalizowały ze sobą według zasady każdy-z-każdym, a mecze będą miały charakter best-of-two. Uczestnicy walczą o pięć stypendiów esportowych, które mają pomóc najbardziej obiecującym talentom w dalszym rozwoju.

Wszystkie mecze zostaną skomentowane przez niecodzienny duet komentatorski – Jarosława „pashę” Jarząbkowskiego oraz Kubę „KubiKa” Kubiaka. Zmagania będzie można oglądać u „dyrektora” Pasha Gaming School – twitch.tv/pashabiceps. Start o godzinie 17:00.