Dziś wszystko się wyjaśni. Poznamy drugi zespół z Polski, który zakwalifikuje się do V4 Future Sports Festival i razem z Wisłą All iN! Games Kraków odwiedzi Budapeszt. Startuje bowiem Puchar Narodowej Drużyny Esportu!

Lista uczestników V4 Future Sports Festival coraz bardziej się zapełnia. Dziś pojawi się na niej nowa formacja, którą wyłoni LAN w Chorzowie – Puchar Narodowej Drużyny Esportu. Na Stadionie Śląskim do walki o slota w międzynarodowym wydarzeniu przystąpią czołowe ekipy z Polski – Honorisx-kom AGO Izako Boars. W wydarzeniu weźmie udział także Wisła All iN! Games Kraków, natomiast ona przepustkę do V4 już ma, gdyż zgarnęła ją drogą International Cupa. Pula nagród całej imprezy wynosi 40 tysięcy złotych, z czego połowę zabierze ze sobą najlepszy skład.

Patrząc na podane wyżej zespoły – faworytem do zajęcia najwyższego stopnia na podium wydaje się być grono Wiktora „TaZ” Wojtasa. W ostatnim czasie jego członkowie nieźle radzą sobie w zmaganiach zarówno w Polsce, jak i poza nią. Izako Boars jest za to świeżo po zmianie ról – Paweł „byali” Bieliński przejął prowadzenie, zatem trudno stwierdzić w jakiej będzie formie, x-kom AGO rozgrywa ostatni turniej z Karolem „rallen” Rodowiczem i Michałem „snatchie” Rudzkim na pokładzie, a Wisła All iN! Games Kraków miewa różne momenty.

Harmonogram Pucharu Narodowej Drużyny Esportu prezentuje się następująco:

  • 10:00 Poland Honoris vs. Poland Izako Boars – BO3, transmisja
  • 15:00 Poland x-kom AGO vs. Poland Wisła All iN! Games Kraków – BO3, transmisja 
  • 18:00 – Wielki Finał