HellRaisers ogłosiło zbliżające się zmiany drużynowe. Organizacja wystawiła cały skład na listę transferową i będzie tworzyć nowy zespół.

To tym samym koniec składu z regionu CIS. Rozpad drużyny to efekt niemożności znalezienia piątego gracza od czasów zakończenia okresu próbnego Guya „anarkez” Trachtmana. HR co prawda dokończyło rozgrywki, jak chociażby ESEA Premier z różnymi stand-inami, ale bez sukcesów.

CEO organizacji – Alex „Magician” Slabukhin – ogłosił, że nowy skład już jest w procesie tworzenia i wkrótce będziemy informowani o nowych zawodnikach pozyskanych przez HellRaisers. Póki co nie wiadomo w jaką stronę pójdzie klub – czy pozostanie w regionie CIS, czy chociażby zmontuje drużynę z zawodników Europy.

Obecni zawodnicy byli związani z organizacją od kilkunastu miesięcy – najdłużej w zespole był obecny Flarich, który miał 1,5 roku stażu. Zespół miał całkiem niezłe wyniki, często kręcąc się w okolicach 30. miejsca rankingu HLTV. Drużynie brakowało jednak zwycięstw, nawet w mniejszych turniejach online.

Zawodnicy wystawieni na listę transferową:

  • Latvia Vadim „⁠Flarich⁠ Karetin
  • Russian Federation Nikita „⁠JIaYm⁠ Panyushkin
  • Russian Federation Dmitriy „⁠ProbLeM⁠” Martinov
  • Ukraine Dmitriy „⁠jR⁠” Chervak