17. miejsce – oto pozycja, na której Izako Boars zakończyło 34. sezon ESEA Advanced. Niestety nie daje ona Dzikom awansu do play-offów i możliwości kontynuacji walki o MDL-a.

10 wygranych i 6 porażek – z takim bilansem podopieczni Bartosza „Hyper” Wolnego zakończyli rywalizację w 34. sezonie ESEA Advanced. Nie daje im to niestety slota w fazie play-off, w której bitwa toczyć się będzie o awans do ESEA MDL. Co ciekawe – taki sam rezultat mają również członkowie TikitakanCR4ZY LevelUPTenerife TitansNexus. To pokazuje, jak bardzo zacięte były te zawody.

Na swojej drodze podczas ESEA Advanced S34 Izako Boars spotkało między innymi Secret, z którym przegrało do 8, Tenerife Titans, z którym udało się zwyciężyć 16:10 oraz Winstrike, czyli obecne TOP 27 światowego rankingu HLTV. Dziki pokonały zespół z Kazachstanu 16:8!

Mateuszowi „TOAO” Zawistowskiemu i spółce pozostało wyciągnąć wnioski ze wspomnianych rozgrywek, skupić się na poprawie błędów i następnym razem wrócić po to, aby w pewnym stylu przejść przez etap ligowy, a później udowodnić swoją siłę w play-offach.