Michał „⁠MICHU⁠” Müller przed chwilą za pomocą swoich social mediów ogłosił, że jego kontrakt z Teamem Envy został rozwiązany. Zawodnik stał się wolnym agentem.

MICHU od stycznia bieżącego roku znajdował się na liście transferowej Teamu Envy, które zdecydowało się wycofać ze sceny Counter-Strike'a. Dziś, dość niespodziewanie, zawodnik poinformował o rozwiązaniu kontraktu ze swoją organizacją.

Müller spędził cały ubiegły rok w barwach Teamu Envy, lecz nie można uznać tego okresu za udany. Pech oraz nietrafione decyzje zarządu spowodowały, że międzynarodowy skład, w którym znalazł się MICHU, został okrzyknięty jednym z najgorzej zarządzanych w ostatnich latach. Rok 2021 miał odmienić oblicze Envy i umożliwić Michałowi wyjście na prostą. Tak się jednak nie stało, wszak włodarze organizacji zdecydowali się wycofać ze sceny CS:GO, a wszystkich zakontraktowanych graczy chcieli po prostu sprzedać.

Sam polski zawodnik otwarcie przyznał, że miał zdecydowanie większe oczekiwania do gry dla Envy. W wywiadzie dla naszego serwisu, przeprowadzonym w styczniu bieżącego roku, MICHU otwarcie mówił o dużym nakładzie indywidualnej pracy i braku wyników drużynowych.

Obecnie Michała mogliśmy zobaczyć w sklejce StylDunów, który przebojem podbił polską scenę. W miniony weekend zakwalifikowali się do zamkniętych eliminacji ESL Mistrzostw Polski, gdzie zagrają z takimi ekipami jak Anonymo czy HONORIS.