Za nami pierwszy dzień drugiej kolejki Polskiej Ligi Esportowej – PGE Dywizji Mistrzowskiej. Wczoraj wieczorem ze zwycięstw cieszyły się dywizje – Wisła All iN! Games Kraków i MAD DOG'S PACT.

Pierwszy komplet punktów Białej Gwiazdy 

Tydzień temu Wisła All iN! Games Kraków pokonała co prawda Pompa Team, natomiast nie udało jej się tego dokonać na dwóch mapach, przez co nie zdobyła trzech oczek w tabeli, tylko dwa. Tym razem nie pozwoliła jednak, aby przeciwnik, którym było Honoris zabrało jej punkt. Na Trainie miała wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zamknęła go rezultatem 16:9, a na Nuke'u pojawiły się lekkie kłopoty, lecz kiedy trzeba było – podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego zadali ostateczny cios wygrywając 19:17.

Dwukrotny mistrz PLE znowu górą 

MAD DOG'S PACT może i nie grało w ostatnim czasie najlepiej, ale odkąd rozpoczął się nowy sezon PGE Dywizji Mistrzowskiej pokazuje klasę. W kolejce numer jeden gładko poradziło sobie z PGE Turów Zgorzelec, a wczoraj ponownie zgarnęło trzy punkty. Triumfowało bowiem nad Pompą – 16:9 na Trainie i 16:13 na Inferno.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek w PLE: 

  • 18:00 Poland Illuminar Gaming vs. Poland PGE Turów Zgorzelec
  • 21:00 Poland Izako Boars vs. Poland AVEZ Esport

Transmisję z Polskiej Ligi Esportowej znajdziecie pod tym adresem.