Michał „snatchie” Rudzki po prawie trzech latach wraca do organizacji x-kom AGO. Snajper do niedawna grał w niemieckiej drużynie Sprout.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Michał „snatchie” Rudzki ponownie założy koszulkę w barwach AGO. Po ośmiu miesiącach spędzonych w międzynarodowym składzie, Rudzki wraca na polską scenę.

W kwietniu ubiegłego roku snajper reprezentujący niegdyś organizację Virtus.pro trafił do Sprout, gdzie zaczął grać u boku swojego rodaka Pawła „Dychy” Dychy. Po nie najlepszym okresie wraz z Virtusami, Rudzki w kolejnych miesiącach mocno się odbił, rzucając w niepamięć spadek formy. Niemiecko-polski skład we wrześniu ubiegłego roku był o krok od awansu do światowej piętnastki według HLTV, po licznych sukcesach na europejskiej scenie.

Pierwszy epizod Rudzkiego z ówczesnym AGO Esports przypadł na lata 2017-2018. Wraz z TOAO, furlanem, GruBym i phrem byli uznawani za jeden z najbardziej perspektywicznych składów, który może zakończyć hegemonię Virtus.pro nad Wisłą. Rok 2018 dla AGO okazał się wyjątkowo owocny, lecz problemy drużyny rozpoczęły się gdy rosyjska organizacja wykupiła Rudzkiego i stał się on częścią Virtusów.

Na ten moment skład x-kom AGO wygląda następująco:

  • Poland Damian „Furlan” Kisłowski
  • Poland Maciej „F1KU” Miklas
  • Poland Michał „snatchie” Rudzki
  • Poland Mikołaj „minir0x” Michałków (trener)