Karol „repo” Cybulski oraz Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz zostają wypożyczeni z PGE Turów Zgorzelec przez Izako Boars.

Wczoraj niespodziewanie Izako Boars poinformowało o odsunięciu od głównego składu dwóch zawodników. Na ławce usiadł Mateusz „TOAO” Zawistowski oraz Karol „Enzo” Lasota. Odejście Enzo zaledwie trzy miesiące po jego zakontraktowaniu ma wynikać z innego podejścia do roli w zespole. Z kolei koniec współpracy z TOAO argumentowany jest chęcią stworzenia nowych fundamentów gry, do czego potrzebna jest nowa wizja kapitana.

Dziś organizacja poinformowała o wypożyczeniu dwóch zawodników spod bandery PGE Turów Zgorzelec – Karola „repo” Cybulskiego w roli prowadzącego oraz Kamila „suonko” Węgrzynkiewicza. Fani Izako Boars z pewnością dobrze pamiętają Cybulskiego, który był częścią pierwszego składu organizacji jeszcze w 2017 roku. Oznacza to, że po prawie czterech latach Karol ponownie będzie grał ze STOMPEM w barwach Dzików Izaka. Z kolei dwudziestoletni suonko jeszcze niedawno grał w barwach piratesports z Kylarem i hadesem.

Warto jednak nadmienić, że forma wypożyczenia obowiązuje jedynie na rozgrywki międzynarodowe. Izako Boars będzie wciąż grać z TOAO oraz Enzo w Polskiej Lidze Esportowej, gdzie muszą czekać do najbliższego okienka transferowego, które zostanie otwarte po szóstej kolejce. Na ten moment Dziki w PLE nie przegrali ani jednego meczu.