W sieci pojawiły się plotki o możliwym odsunięciu kolejnego z braci Teles od składu Luminosity. Organizacja ponoć „bada rynek”.

Rozstanie braci Teles odbiło się głośnym echem na brazylijskiej scenie, wszak przez ostatnie kilkanaście lat zawsze widzieliśmy ich grających w jednej drużynie. Jednak Lucas „LUCAS1” Teles zdecydował się skorzystać z oferty złożonej przez MIBR, a według najnowszych doniesień Luminosity chce odsunąć HEN1EGO od głównego składu.

Według informacji pozyskanych przez portal Mais Esports Luminosity „bada rynek” i kontaktuje się z innymi brazylijskimi organizacjami pytając, czy są zainteresowane pozyskaniem Henrique „HEN1” Telesa. Nie jest znany dokładny przebieg owych rozmów, więc nie wiadomo czy transfer dojdzie do skutku. Wcześniej wspomniany portal skontaktował się z trenerem Luminosity prosząc o komentarz do tej sprawy, lecz Rafael „zakk” Fernandes odmówił wypowiedzi.

Nie jest to pierwsza plotka o zmianach na brazylijskiej scenie. Niedawno głośno mówiło się o transferze Vito „kNgV-” Giuseppe, który miałby trafić pod banderę MIBR zaraz po Majorze, wypełniając lukę powstałą po odejściu Marcelo „coldzera'y” Davida.