Według raportu portalu Upcomer – Timothy „autimatic” Ta może obrać tę samą drogę, co nitr0 i wkrótce także powrócić na scenę Counter-Strike'a

Według ustaleń dziennikarzy redakcji Upcomer autimatic nie brał udziału w ostatnich sesjach treningowych SKT T1 i nie jest to spowodowane jakimiś chwilowymi zawirowaniami w życiu Amerykanina. Wszystko wskazuje na to, że 25-latek powróci na scenę Counter-Strike’a, gdzie byłby z pewnością łakomym kąskiem dla wielu organizacji za oceanem. Timothy był częścią legendarnego składu Cloud9, który w 2018 roku sięgnął po trofeum ELEAGUE Major: Boston.

W kontekście pozyskania autimatica najczęściej wymienia się Evil Geniuses. Gdziekolwiek dołączy 25-latek, to najprawdopodobniej u jego boku znajdzie się także RUSH. Obaj panowie kilka dni temu założyli wspólną grupę na specjalnej aplikacji ESEA, służącej do analizowania demek. Amerykanin pozostaje obecnie bez drużyny po tym, jak jego kontrakt z Complexity kilka tygodni temu został rozwiązany za porozumieniem stron.

W składzie SKT T1 VALORANTA  miejsce autimatica zajmie  zapewne steel, który od jakiegoś czasu przymierzany jest do koreańskiej organizacji. Pierwotnie wydawało się jednak, że Kanadyjczyk w zespole Skadoodle’a zastąpi DaZeDa bądź dawna, którzy w ostatnim czasie nie zachwycali formą.