Kolejny mecz, kolejny pogrom! Dziś EMERITOS BANDITOS powalczy o czwartą wygraną w ESEA Open

07.05.2020 Michał Perkowski
Virtus.pro @DreamHack

Wczoraj EMERITOS BANDITOS zapewniło sobie kolejną łatwą wygraną w 34. sezonie ESEA Open. Dziś emeryci ponownie spotkają się na serwerze.

Emeryci rozpoczęli 34. sezon ESEA Open z wielkim przytupem. Wczoraj polski skład gwiazd zapewnił sobie trzecie zwycięstwo w tej edycji, a we wszystkich meczach stracili łącznie tylko siedem rund. Wczoraj w szeregi eBanditos powrócił Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. To oznacza, że od głównego składu odsunięty został Tomasz „phr” Wójcik, lecz znalazło się dla niego miejsce w EMERITOS BANDITOS. Były gracz Virtus.pro objął pozycję trenera i pojawia się z resztą na serwerze.

Dzisiejszym przeciwnikiem Emerytów będzie zespół „visual 4”. Jak dotąd skład ten rozegrał trzy spotkania w tym sezonie, każde z nich przegrali. Francuska drużyna dwukrotnie pokazywała się na Inferno, lecz dziś walczyć będą ma mapie Dust2. EMERITOS BANDITOS w ubiegłym sezonie wystąpili wyłącznie raz na tej lokacji i ponieśli wtedy sromotną porażkę, zdobywając zaledwie cztery rundy. Drugi raz na piaskach pojawili się dopiero w nowej edycji, tym razem odnosząc zwycięstwo.

Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora