Przed nami trzecia runda systemu szwajcarskiego w Pinnacle Winter Series 1. Wisła All iN! Games Kraków i MOUZ NXT zawalczą o drugie zwycięstwo na koncie.

Po dwóch potyczkach polskie akcenty w Pinnacle Winter Series 1 posiadają ten sam bilans – 1/1. Biała Gwiazda uznała wyższość SKADE 1:2 oraz triumfowała nad BLINK 2:0. Myszy natomiast dobrze rozpoczęły rywalizację, bo od zwycięstwa 2:1 przeciwko Savage i dopiero w drugim spotkaniu zaliczyły porażkę 1:2 z Tricked.

Dziś podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego o 15:00 zmierzą się z GamerLegion, które obecnie zajmuje 27. pozycję w światowym rankingu HLTV. Można zatem stwierdzić, że na papierze grono Patrika „Zero” Žúdela jest faworytem. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że od początku roku ma mieszane wyniki, a Wisła All iN! Games Kraków po odświeżeniu dywizji prezentuje się całkiem nieźle.

MOUZ NXT o tej samej porze podejmie drużynę z Kazachstanu – Unique. Dwukrotni mistrzowie WePlay Academy League zagrają z ekipą, która w głównym turnieju do tej pory pojedynkowała się z Eternal Fire Dignitas. Pierwszą z wymienionych formacji pokonała 2:0, a z drugą przegrała tym rezultatem.