Dziś ponownie czeka nas pełen dzień rozgrywek z udziałem naszych rodaków w Nine to Five 7. Do akcji wkroczą między innymi reprezentanci Wisły All in! Games Kraków.

Wtorek zapowiada się niezwykle interesująco. Już w południe wystartuje pierwszy mecz Polaków podczas drugiego dnia rywalizacji w systemie szwajcarskim Nine to Five 7. Na serwerze pojawią się członkowie Actiny PACT, którzy podejmą Izako Boars. Wydaje się, że faworytem na papierze są podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka, którzy bez wątpienia są w świetnych humorach po finałach Polskiej Ligi Esportowej, w której zostali najlepszym składem, ale pamiętajmy, że derby naszego kraju rządzą się swoimi prawami. Wszystko może się w nich wydarzyć, a Dziki to drużyna, która potrafi zaskoczyć.

Następnie o 15:00 AVEZ Esport zmierzy się z Espadą. Patrząc jedynie na ranking HLTV – w tym spotkaniu powinien wygrać przeciwnik polskiej paczki, natomiast oczywiście liczymy na niespodziankę od Ośmiornic, które wczoraj były w stanie pokonać Copenhagen Flames, mimo że w minionych tygodniach ich dyspozycja nie należała do najlepszych.

O tej samej porze do potyczki przystąpi również ekipa Grzegorza „szpero” Dziamałka. Wisła All in! Games Kraków zagra przeciwko Lilmix, czyli formacji, która w rundzie numer jeden zwyciężyła z PACT. Powiedzmy sobie jednak szczerze – jest ona jak najbardziej w zasięgu Białej Gwiazdy, która jeśli tylko będzie w swojej optymalnej formie – powinna sobie poradzić.

Na sam koniec o 18:00 zobaczymy widowisko – Illuminar Gaming kontra x6tence. Zarówno jedni, jak i drudzy mają aktualnie na koncie trzy triumfy nad rywalami z rzędu. Zapowiadają się więc zacięte zmagania, w których nie zdziwi nas pełne BO3.

  • 12:00 Poland Actina PACT vs. Poland Izako Boars – pojedynek zespołów z bilansem 0/1 – transmisja
  • 15:00 Poland AVEZ vs. Russian Federation Espada – pojedynek zespołów z bilansem 1/0 – transmisja
  • 15:00 Poland Wisła All in! Games Kraków vs. Sweden Lilmix – pojedynek zespołów z bilansem 1/0 – transmisja 
  • 18:00 Poland Illuminar Gaming vs. Denmark x6tence – pojedynek zespołów z bilansem 1/0 – transmisja