W ramach drugiego pojedynku Kinguin Legends ponownie mogliśmy obserwować Polaków. Tym razem mowa o reprezentantach Teamu Maikelele, który okazał się silniejszy od Teamu HeatoNa.

  • Poland Team Maikelele 16:10 Sweden Team HeatoN

Druga potyczka podczas Kinguin Legends została rozegrana na Duście2. Team Maikelele, w którym specjalnie na ten turniej znalazło się trzech polskich graczy w pierwszej połowie dzielnie bronił się przed atakami Teamu HeatoNa. Nie był może w tym perfekcyjny, bowiem niektóre rundy tracił, natomiast koniec końców przed zmianą stron to właśnie on posiadał prowadzenie 9:6.

Wspomniana przewaga jednak szybko stopniała przez pistoletówkę, którą zgarnęli Emil „HeatoN” Christensen i spółka. Formacja ze Szwecji przez chwilę cieszyła się z remisu 9:9, lecz gdy zespół Karola „rallen” Rodowicza zaopatrzył się w karabiny oraz granaty, praktycznie nie było mowy o wyrównanej walce. Dalszą część meczu kontrolował Team Maikelele, który zwyciężył zmagania na D2 16 do 10.

Na wyróżnienie po opuszczeniu serwera zasłużył duet z Polski – Karol „rallen” Rodowicz & Łukasz „mwlky” Pachucki, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi zawodnik zdobył po 25 eliminacji. Mikołaj „mouz” Karolewski, czyli ostatni nasz rodak z TM zapisał na koncie 15 fragów.