Dziś dowiedzieliśmy się, że podczas DreamHack Masters Malmö 2019 ujrzymy Astralis! To już druga duńska formacja, która przyleci na LAN-a do Szwecji.

Astralis, czyli do niedawna najlepsza drużyna na świecie, otrzymało bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek DreamHack Masters Malmö 2019. Wydarzenie potrwa od pierwszego do szóstego października, a jego pula nagród wyniesie $250 000, więc szesnaście ekip będzie miało o co walczyć.

Zespół gla1ve'a w ostatnim czasie trochę przygasł. Przestał dominować scenę, tak jak to miało miejsce w 2018 roku, gdzie wygrywał wszystkie prestiżowe zawody i do tego zgarnął milion dolarów z pierwszej edycji Intel Grand Slam. W minionych pięciu imprezach esportowych Duńczycy nie byli w stanie dopiąć swego i cieszyć się z pucharu.

Warto podkreślić, że podopieczni zonica to już druga drużyna pochodząca z Danii na DH Masters Malmö 2019. Wcześniej na liście uczestników zapisało się OpTic, które zdobyło slota we wspomnianych zmaganiach podczas DreamHack Open Summer 2019.