W pierwszym sezonie Razer Rising Starts swoje drugie zwycięstwo odnotowała polska formacja Team AGG. Polacy zmierzyli się z LDLC, nową drużyną Kévina „Ex6TenZa” Droolansa.

Poland Team AGG 2:0 Team LDLC European Union

1. Overpass – Team AGG 19:17 Team LDLC

Rozpoczynając po stronie atakującej naszym rodakom udało się wygrać rundę pistoletową, przez co zapewnili sobie przewagę ekonomiczną nad rywalem. Po zakupieniu broni przez reprezentantów LDLC zdołali oni odrobić stratę i nawet wyjść na prowadzenie. Mimo tego to Polacy prowadzili przed zmianą stron z wynikiem 8:7. Tym razem w roli broniącej podopiecznym KubiKa nie udało się obronić natarcia przeciwników i pierwsza runda padła łupem Ex6TenZa i jego kolegów. To właśnie oni radzili sobie lepiej podczas drugiej połowy, lecz Team AGG zdołało wyrównać wynik i doprowadzić do dogrywki. Polscy zawodnicy zdołali zachować zimną krew i wygrali pierwszą mapę z wynikiem 19:17.

2. Train – Team AGG 16:2 Team LDLC

Reprezentanci LDLC rozpoczęli od wygranej pistoletówki i udało im się wygrać również kolejne starcie. Jak się później okazało, były to ich pierwsze i ostatnie rundy zdobyte na mapie Train. Nasi rodacy przejęli bowiem inicjatywę i zdominowali przeciwnika, zdobywając trzynaście (!) punktów z rzędu! Po zmianie stron Polacy dopełnili jedynie formalności, wygrywając trzy następne batalie, a całą mapę z wynikiem 16:2.