Po wczorajszych spotkaniach w ramach Polskiej Ligi Esportowej właściciele organizacji Pompa Team zdecydowali się na zmiany w zespole. Grę w pierwszym składzie kończą repo oraz NEEX.

Wczoraj Pompa Team rozegrało aż trzy mecze w ramach trwającego obecnie sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Zawodnicy zdobyli w nich zaledwie jeden punkt – przegrali starcia z Team Kinguin oraz Codewise Unicorns, a także zremisowali z tomorrow.gg. Niedługo po ostatnim spotkaniu na fanpage'u organizacji pojawiła się informacja, że skład opuszcza Karol 'repo' Cybulski, a na ławkę rezerwowych zostaje przesunięty Sebastian 'NEEX' Trela.

Repo był członkiem zespołu od 17 stycznia 2018 roku, kiedy to Pompa Team kompletowało swój nowy skład. NEEX natomiast dołączył do drużyny 16 marca. Wtedy wraz z Kamilem 'LUULIGUZMAN' Palą wypełnili lukę po odejściu RastiKa i LTNa.  Obaj zawodnicy zobowiązali się dograć w barwach organizacji ostatnie mecze w Polskiej Lidze Esportowej.

Nie poznaliśmy jeszcze stałych zastępstw repo oraz NEEXa. Wiemy tylko, że Pompa Team skorzysta z dwóch stand-inów na nadchodzącym Good Game League, które odbędzie się w dniach 16-17 czerwca w Poznaniu. Formację reprezentować będą ponczek i mono.

Skład Pompa Team na Good Game League wygląda następująco:

  • Poland Kuba 'Markoś' Markowski
  • Poland Bartosz 'Hyper' Wolny
  • Poland Kamil 'LUULIGUZMAN' Pala
  • Poland Patryk 'ponczek' Wites (stand-in)
  • Poland Michał 'mono' Gabszewicz (stand-in)