Anonymo Esports musi przystąpić do kolejnych testów graczy. Powodem są problemy zdrowotne Wiktora „mynio” Kruka, który przeszedł na ławkę rezerwowych.

W lipcu Anonymo Esports ogłosiło, że nadchodzi pierwsza zmiana w ich dywizji CS:GO. Pokład opuścił bowiem Kamil „KEi” Pietkun, przez co formacja musiała przystąpić do testów. Po sprawdzeniu różnych opcji podopieczni Adriana „IMD” Piepera postanowili dać szansę mniej doświadczonemu Piotrowi „blacktear5” Kasińskiemu, który wcześniej występował w PGE Turów Zgorzelec. Jak się natomiast okazuje – Piotr nie będzie jedynym nowym nabytkiem drużyny.

Grono Pawła „innocent” Mocka ponownie zabiera się za obserwacje zawodników, ponieważ Wiktor „mynio” Kruk przez problemy zdrowotne nie jest w stanie aktywnie działać w podstawowej piątce. Aktualnie oficjalnie nie wiadomo ilu graczy Anonymo ma na oku, jednak wczoraj Patryk Stec z redakcji Sport.pl przekazał, że podczas PCW ekipę uzupełniał Patryk „ponczek” Wites. Prawdopodobnie jest on jedną z osób będącą na liście potencjalnych zastępców Wiktora.

Nie ulega wątpliwości, że to trudny okres dla zespołu i samego mynia. Nie pozostaje nic innego, niż życzyć Wiktorowi powrotu do zdrowia, a samemu Anonymo Esports dobrego wyboru z testowanych graczy. Na ten moment skład organizacji wygląda tak:

  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Poland Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Poland Piotr „blacktear5” Kasiński
  • Poland Adrian „IMD” Pieper – trener
  • Poland Wiktor „mynio” Kruk – ławka rezerwowa przez problemy zdrowotne