Dołączenie Pawła „innocent” Mocka do MAD Lions jeszcze niedawno wydawałoby się wręcz nierealne. Po wczorajszych i dzisiejszych doniesieniach wygląda na to, że jest w tym ziarno prawdy.

Paweł „innocent” Mocek wrócił na polską scenę w 2019 roku. Podpisał wtedy umowę z x-kom Team po międzynarodowych epizodach w PENCIESprout Tempo Storm. Z biegiem czasu musiał jednak zmienić barwy razem z resztą drużyny, ponieważ x-kom dokonał fuzji z AGO, a paczka Mocka nie chciała wejść w ten projekt. Zasiliła zatem pokład Illuminar Gaming i po czasie udowodniła, że podjęła dobrą decyzję, osiągając spore sukcesy. Mowa o zwycięstwie ESL Mistrzostw Polski oraz Games Clash Masters 2019.

Później natomiast doszło do sporych roszad. Z ekipą iHG pożegnał się Daniel „STOMP” Płomiński, Oskar „oskarish” Stenborowski i Michał „mono” Gabszewicz. W ich miejsce ostatecznie przyszli Janusz „Snax” Pogorzelski, Mikołaj „mouz” Karolewski i Arek „Vegi” Nawojski. Od dokonania zmian Illuminar nie świeciło już tak formą, jak wcześniej. W ESL MP nie obroniło tytułu mistrza, a poza Polską miało mieszane rezultaty. Dopiero ostatnio udało im się wygrać turniej – Eden Arena Malta Vibes 3, w którym nie wystąpili w podstawowym składzie, ponieważ Paweł „reatz” Jańczak poprosił o przerwę od profesjonalnej rywalizacji. W momencie, gdy Jańczak odpoczywał, formację wspierali Karol „rallen” Rodowicz i Tomasz „phr” Wójcik. To właśnie z rallenem triumfowali w internetowych zawodach.

Następnie cały zespół udał się na wakacje, po których być może wróci reatz. Pytanie jednak, czy Illuminar Gaming i tak nie będzie zmuszone do poszukiwania nowego zawodnika, ponieważ wczoraj polish leaks, a dzisiaj DeKay stwierdzili, że innocent rozmawia z MAD Lions o współpracy. Wygląda więc na to, że Mocek ma ochotę wrócić na międzynarodowy tor swojej kariery. Przypominamy, że w przeszłości, kiedy opuścił polskie podwórko, wyszło mu to na dobre. Występował bowiem w większych zmaganiach, a nawet na Majorach, czyli najważniejszych rozgrywkach CS:GO.

Jeżeli plotki zostaną potwierdzone, skład MAD Lions będzie wyglądał tak:

  • Denmark Rasmus „sjuush” Beck
  • Denmark Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Denmark Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Denmark Asger „AcilioN” Larsen
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Brazil Luis „peacemaker” Tadeu – trener