Czy azjatyckie drużyny boli wielkie HONORIS? Raczej nie – to raczej nas powinni boleć wielcy Mongołowie. Taz i spółka żegnają się z turniejem Funspark ULTI 2021 Regional Series  po kompromitującej porażce z D13.

To miał być łatwy i przyjemny mecz dla HONORIS. TaZ i spółka mieli wejść na serwer, chwilę się pobawić, postrzelać i awansować do kolejnej rundy pierwszej fazy turnieju Funspark ULTI 2021 Regional Series. Niespodziewanie spotkanie z mongolskim zespołem o nazwie D13 okazało się dla Polaków koszmarem.

HONORIS niespodziewanie pożegnało się z rozgrywkami Funspark ULTI 2021 Regional Series już po pierwszym spotkaniu. Polacy okazali się gorsi od Mongołów z D13, którzy w rankingu HLTV zajmuję dopiero 120. pozycję. Tragicznie na tle tak nisko notowanego rywala wypadł TaZ. Legenda polskiego CS-a na dwóch mapach zdobyła łącznie zaledwie 19 fragów, kończąc mecz z ratingiem 0,57.

To już nie pierwszy raz, gdy HONORIS przegrywa ze znacznie słabszą od siebie drużyną.  TaZ i spółka mają wyraźne kłopoty z graniem przeciwko międzynarodowym zespołom, a przecież na polskim podwórku potrafią pokonywać Anonymo czy AGO, które jeszcze niedawno zajmowało miejsce w pierwszej trzydziestce rankingu HLTV.

Wynik spotkania:

Poland HONORIS 0:2 D13 Mongolia

  • Mirage – 13:16
  • Nuke – 11:16