Viktor „sdy” Orudzhev po meczu z AVANGAR otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawiursa.

9 fragów na przestrzeni 36 rund na decydującej mapie — MAD Lions zdecydowanie nie mogło dziś liczyć na pomoc ze strony sdyego. Pomimo 80 eliminacji MICHA w całym spotkaniu Lwy i tak przegrały 1 do 2 z AVANGAR, przez co do kolejnego meczu w Pinnacle Winter Series 1 Regionals podejdą z nożem na gardle, gdyż ewentualne potknięcie będzie oznaczało dla formacji Polaka odpadnięcie z rozgrywek.

Dzisiejsza fatalna dyspozycja sdyego była jednak spowodwana niezależnymi od niego czynnikami. Podczas meczu z AVANGAR Ukrainiec musiał przede wszystkim toczyć walkę z wysoką gorączką, a po zakończeniu spotkania otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. – Drużyna próbowała mnie wycarry'ować, ale niewiele można zrobić, grając 4vs6. Przepraszam chłopaki, ale gorączka mocno dała mi się we znaki. – napisał na Twitterze zawodnik MAD Lions.

Póki co nie wiemy, czy sdy zagra jutro wraz z zespołem w meczu o awans do głównej fazy turnieju Pinnacle Winter Series. Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już wkrótce.