Przed nami ostatni etap projektu SkillFactor – finały LAN-owe! Od piątku do niedzieli zespoły będą ze sobą rywalizowały pod okiem doświadczonych osób z polskiej sceny CS:GO.

Projekt SkillFactor to miejsce przeznaczone dla osób, które chciałyby postawić swój pierwszy poważniejszy krok w przygodzie z esportem. Do inicjatywy zapisać mógł się każdy, a zachęcał do tego fakt, że drużyny, które przeszły przez kwalifikacje, trafiły później pod skrzydła znanych twarzy z polskiej sceny CS:GO. Na liście trenerów w ramach tej akcji znaleźli się Paweł „SAJU” Pawelczak, Paweł „innocent” Mocek, Janusz „Snax” Pogorzelski oraz Grzegorz „szpero” Dziamałek.

Ostatecznie jednak czwarty z wymienionych musiał zrezygnować z dalszego działania ze swoimi podopiecznymi, ponieważ udał się na zgrupowanie z Wisłą All in! Games Kraków. Wraz z dołączeniem Krzysztofa „Goofy” Górskiego, Biała Gwiazda rozpoczęła intensywne treningi przed IEM Katowice 2021 Play-in, więc nikogo nie powinno dziwić, że Grzegorz postanowił skupić się tylko i wyłącznie na tym. Jego zawodnicy ze SkillFactor otrzymali natomiast solidne zastępstwo. Ich nowym trenerem został były szkoleniowiec Virtus.pro i Envy – Jakub „kuben” Gurczyński.

W najbliższy weekend dowiemy się, kogo ekipa radzi sobie najlepiej w warunkach offline. Czekają nas bowiem finały projektu, które potrwają od piątku do niedzieli (19-21 lutego). Całe wydarzenie będzie można obserwować pod tym adresem.