EMERITOS BANDITOS wywalczyło sobie utrzymanie w ESEA Intermediate. Kiedy Piotr „izak” Skowyrski i spółka wrócą do gry w regularnej lidze?

37 sezon ligi ESEA zbliża się wielkimi krokami. EMERITOS BANDITOS rzutem na taśmę wywalczyło sobie utrzymanie na poziomie Intermediate, dzięki czemu już niedługo zespół Piotra „izaka” Skowyrskiego będzie mógł wrócić do systematycznej gry.

Kiedy możemy się spodziewać startu ESEA Intermediate? Wprawdzie na oficjalnej stronie ESEA widnieją daty od 27 kwietnia do 29 czerwca, lecz pierwsze mecze zobaczymy przynajmniej tydzień później. Do dnia 27 kwietnia wszystkie drużyny muszą zakończyć rejestracje swoich graczy, zaś kolejnego dnia mija ostateczny termin opłacenia wszystkich członków zespołu. Pierwsze pojedynki będą mogły odbyć się dopiero 3 maja. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że EMERITOS BANDITOS zaplanuje swój debiut w 37. sezonie ESEA Intermediate na późniejszy termin.

Przypomnijmy, że Emeryci po trzech sezonach występów w ESEA Open awansowali do poziomu Intermediate. Mimo dobrego startu na wyższym poziomie ligi i bilansu 3-1, polski skład gwiazd zaliczył kilka potknięć z rzędu, ostatecznie ledwo gwarantując sobie utrzymanie. W nowym sezonie zespół wie czego oczekiwać od siebie i przeciwników, więc możemy oczekiwać lepszych wyników niż w poprzednim sezonie.

Nic nie wskazuje na to, żeby w EMERITOS BANDITOS doszło do zmian kadrowych. Podstawowa piątka najprawdopodobniej ponownie będzie wyglądać nasępująco:

  • Piotr „izak” Skowyrski
  • Jarosław „pasha” Jarząbkowski
  • Paweł „SAJU” Pawełczak
  • Damian „Pevor” Kozioł
  • Mateusz „PAGO” Pągowski