Okres wakacyjny powoli dobiega końca, a ligi ESEA wracają do gry wraz z 38. sezonem. Nie inaczej jest z dywizją Intermediate, w której występują EMERITOS BANDITOS. Poznaliśmy dziś daty pierwszych spotkań nadchodzącej kampanii.

Ostatni, 37. sezon ESEA Intermediate to całkiem niezły występ Izaka i spółki. Emeryci dotarli w nim do play-offów, gdzie niestety odpadli w pierwszej rundzie z Forskanen Team. Tym samym nie udało się awansować do wyższej dywizji, a 38. sezon EB również rozegrają w lidze Intermediate.

W nadchodzących rozgrywkach weźmie udział aż 200 drużyn – aż tyle jest obecnie zapisanych. Wśród nich znajduje się oczywiście masa polskich składów, m.in. EMERTIOS BANDITOS. Poznaliśmy również początkowy terminarz spotkań, co ciekawe kilkadziesiąt ekip zdążyło już zainaugurować nowy sezon, a niektóre, takie jak chociażby rosysjkie OnlineStars mają już po dwa zwycięstwa na koncie.

Kiedy więc zobaczymy z powrotem Emerytów. Ekipa Izaka swój pierwszy mecz ma zaplanowany dopiero na 9 sierpnia, a rywalem Polaków będzie łotewskie Henkii. Spotkanie odbędzie na wybranym przez obie drużyny Nuke'u. Cały sezon zasadniczy potrwa do września, a następnie będziemy świadkami play-offów, które zadecydują o tym, kto awansuje do ligi ESEA Main. Wszystkie mecze EMERITOS BANDITOS będą oczywiście streamowane na kanałach Twitch graczy.