Kenny „kennyS” Schrub wygrał swój pierwszy mecz po osiemnastomiesięcznej przerwie pokazując, że ani trochę nie zardzewiał.

We wtorek 15 listopada pisaliśmy o końcu sześcioletniej współpracy Kenny'ego „kennyS” Schruba z organizacją G2 Esports. Zaledwie kilka godzin później dowiedzieliśmy się, że legendarny francuski snajper dołączył rodzimej drużyny w barwach Falcons. Wczoraj Kenny rozegrał swój pierwszy oficjalny mecz po osiemnastomiesięcznej przerwie i od razu przypomniał sobie jak smakuje zwycięstwo.

Falcons spotkało się z LDLC w pierwszej rundzie fazy pucharowej szóstego sezonu European Development Championship. Mecz był bardzo bliski, wszak Sokoły dwukrotnie pokonały swoich przeciwników wynikiem 16:14, a Kenny „kennyS” Schrub mocno przyłożył się do tego wyniku. Snajper zdobył najwięcej eliminacji w całej serii best-of-three, czyli aż 47, wypracowując sobie rating 1.15. kennyS czarował na serwerze jak za dawnych lat, a tutaj są na to dowody:

Falcons awansowało do kolejnej rundy play-offów w szóstym sezonie EDC. Już 18 listopada będzie kontynuować swoją drogę po mistrzostwo i wtedy będzie można ponownie oglądać Kenny'ego w akcji.