To się dzieje naprawdę! Kenny „kennyS” Schrub tymczasowo wraca do składu G2 Esports, ponieważ Nemanja „nexa” Isaković zmaga się z problemami wizowymi. Francuski pomoże drużynie podczas IEM Winter.

Na sam koniec dnia w świecie CS:GO spadła prawdziwa bomba. G2 Esports zakomunikowało, że przystąpi do rywalizacji w IEM Winter razem z Kennym „kennyS” Schrubem na pokładzie, który tymczasowo uzupełni dywizję. Wszystko za sprawą problemów z wizą, z którymi boryka się prowadzący międzynarodowej ekipy – Nemanja „nexa” Isaković.

Z jednej strony brak lidera nie jest dobrą informacją dla podopiecznych Jana „Swani” Müllera. To właśnie z nim udało im się niedawno zajść aż do Wielkiego Finału najbardziej prestiżowego wydarzenia w sezonie – PGL Majora w Sztokholmie. Z drugiej – jak zapowiada organizacja, gdy tylko kłopoty nexy zostaną rozwiązane, ten wróci do podstawowej piątki, a my w tym okresie będziemy mogli cieszyć się widząc legendarnego snajpera z Francji w akcji, który ostatni raz na serwerze w ramach oficjalnego meczu widniał pod koniec lutego r0zgrywając starcia podczas IEM Katowice. Zaraz po tym turnieju zastąpiono go Audriciem „JaCkz” Jugem.

Schrub w wolnym czasie zajął się głównie streamowaniem zarówno CS-a, jak i Valoranta. Nie ulega zatem wątpliwości, że zatęsknił za emocjami, które zapewniają profesjonalne zmagania i da z siebie wszystko korzystając z tej szansy. Przypominamy, że wspomniany Intel Extreme Masters Winter wystartuje 2. grudnia, a jego pula nagród wyniesie $250 000. Dla G2 będą to przedostatnie zawody w 2021 roku.

Skład G2 Esports prezentuje się chwilowo następująco:

  • France François „AmaNEk” Delaunay
  • Bosnia and Herzegovina Nikola „NiKo” Kovač
  • France Audric „JaCkz” Jug
  • Bosnia and Herzegovina Nemanja „huNter” Kovač
  • France Kenny „kennyS” Schrub – zmiennik
  • Germany Jan „Swani” Müller – trener
  • Serbia Nemanja „nexa” Isaković – problemy z wizą