Kolejna legenda opuszcza organizację G2 Esports. Kenny „⁠kennyS⁠” Schrub  rozstaje się z organizacją, z którą był związany przez sześć lat.

Kenny „⁠kennyS⁠” Schrub to żyjąca legenda Counter-Strike'a. Jego ksywka przez wielu wciąż jest synonimem nieziemskiej gry ze snajperką, mimo że jego lata świetności już minęły. Świadczy o tym fakt, że Francuz od początku 2021 roku pozostawał nieaktywny. Przerwa wynikała z fatalnego okresu w G2, a formacja decydując się przebudowę dywizji CS:GO, odsunęła Kenny'ego na ławkę.

Niemalże od razu poznaliśmy nową drużynę francuskiego snajpera. Kenny „⁠kennyS⁠” Schrub dołączył do rodzimej formacji reprezentującej barwy organizacji z Arabii Saudyjskiej – Falcons. Wypełnił on lukę powstałą po zwolnieniu Bryana „⁠Maka⁠” Canda, o którym zadecydowali pozostali członkowie ekipy, po tym jak nie udało im się awansować na IEM Major Rio 2022.

kennyS stawia sprawę jasno – jest to jego ostatnia próba wzbicia się na wyżyny swoich umiejętności. Chce zakończyć swoją karierę po okresie profesjonalnej gry, a nie po osiemnastu miesiącach spędzonych na grzaniu ławy. Ponadto wyznał, że obecność NBK w Falcons przekonała go aby dołączyć do zespołu. Według jego słów, jest to jeden z nielicznych prowadzących na francuskiej scenie, który wie jak się z nim „obchodzić”.

Celem Kenny'ego jest oczywiście awans na BLAST Major Paris 2023, czyli Mistrzostwa Świata organizowane w jego rodzimym kraju. Skład Falcons wygląda następująco:

France Nathan „⁠NBK-⁠” Schmitt
France Kévin „⁠misutaaa⁠” Rabier
France Kenny „⁠kennyS⁠” Schrub
France Ali „⁠hAdji⁠” Haïnouss
France Jordan „⁠Python⁠” Munck-Foehrle