Francuski snajper Kenny 'kennyS' Schrub to jeden z najlepszych na swojej pozycji, jednak w rankingu wszystkich zawodników zajmuje trzynastą pozycje.

To już czwarty rok z rzędu, kiedy francuski zawodnik zajmuje miejsce w czołowej dwudziestce. Ukazuje on w ten sposób swoją równą ale bardzo dobrą formę, dzięki której jest jednym z najlepszych snajperów na scenie Counter-Strike'a oraz trzynastym najlepszym graczem minionych dwunastu miesięcy.

Kenny 'kennyS' Schrub to dwudziestojednoletni reprezentant Team EnVyUs, który w ubiegłym roku tylko raz stanął na najwyższym stopniu podium, było to podczas Global Esports Cup, gdzie jego drużyna zainkasowała wówczas 80 tysięcy dolarów. Srebrnego medalu jego zespołowi nie udało się zdobyć na żadnym turnieju, jednak kilkukrotnie EnVy kończyło kilka różnych wydarzeń na 3. pozycji. Nie był to najlepszy rok w historii Francuza, jednak już za około miesiąc stanie się on częścią francuskiego 'super teamu', który być może podbije światową scenę Counter-Strike'a. Czy za dwanaście miesięcy Francuz wciśnie się do czołowej dziesiątki?

1483901645-1709