Team Liquid zdołało przełamać swoją klątwę i zdołało wygrać z Astralis w finale turnieju iBUYPOWER Masters 2019. Najlepszym zawodnikiem amerykańskiego składu okazał się Keith „NAF” Markovic.

Amerykańska drużyna otwarcie mówiła, że turniej w Los Angeles jest głównie po to by mogli się dograć w nowym składzie. Jednak udało im się dokonać czegoś, do czego nie byli zdolni przez cały 2018 rok. Po tragicznej pierwszej mapie finałowego starcia, zdołali wstać z kolan i pokonać Astralis. Duńczycy ostatni raz przegrali w finałowym starciu we wrześniu ubiegłego roku.

Najlepszym zawodnikiem Teamu Liquid, który został wyróżniony tytułem MVP turnieju okazał się Keith „NAF” Markovic. Kanadyjczyk na ośmiu mapach wypracował sobie rating na poziomie 1.30, co jest drugim najlepszym wynikiem tych zawodów. Markovic najsłabszy występ zaliczył podczas meczu otwarcia, co mogło być spowodowane poważnymi problemami technicznymi. Później było już tylko lepiej, o czym świadczyć mogą jego statystyki z finału, gdzie na trzech mapach zdobył łącznie 58 fragów, ginąc przy tym wyłącznie 44 razy. NAF wyłącznie podczas finału wygrał trzy sytuacje „jeden na jednego” co zdecydowanie wpłynęło na przebieg tego spotkania.

Jest to czwarte wyróżnienie MVP na koncie Keitha „NAFa” Markovica i trzecie odkąd dołączył pod banderę Team Liquid około rok temu.